KĀPĒC PAR ŠO IR JĀDOMĀ?

Apzinoties un saprotot, cik daudz resursu tiek patērēti, lai saražotu, piemēram, vienu cepuma paciņu mēs varam trīs reizes apsvērt vai ar savu pirkumu atbalstīt produktus, kuru ražošanā tiek patērēts tik daudz. Iespējams, ka prātīgāk ir mēģināt atrast veidus, kā savā ikdienā veikt videi draudzīgākas izvēles.

Atceries, ka produkta dzīves ciklu veido pilnīgi visi procesi, kuri piedalās produkta ražošanās, sākot no paša niecīgākā un šķietami nemanāmākā elementa. Nereti saražošanai nepieciešamās sastāvdaļas tiek iegūtas katra savā pasaules malā. Lai tās nonāktu vietā, kur produkts tiek ražots, pakots – neatņemams posms ir transports ( kuģi, lidmašīnas, vilcieni, automašīnas), kuru kustība rada emisijas un piesārņo dabu.

Tāpēc esi vērīgs un izvēlies preces, kas ražotas pašu mājās!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar kvalitatīvu, drošu un lietotāju vajadzībām un interesēm atbilstošu saturu. Nospiežot pogu Piekrītu, kā arī turpinot lietot šo pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Ja vietnes izmantošanas laikā Jūs pārdomājat un vēlaties atcelt savu piekrišanu, Jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās izmaiņas pārlūka iestatījumos un dzēst saglabātās sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika ir pieejama šeit.